Bookmark This

2005' Citroen C4

€2,500
Report This Ad!
  • 2005 Citroen C4 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: White

Okazion Citroen C4,i ardhur nga italia para 1 viti, vetem 2 pronar, eshte me targa shqiptare, letrat te paguarderi ne mars 2021, 1.4 benzine 88cv, me te gjitha sherbimet e bera, 200 mij km origjinale te verifikuara. Makina eshte ngjyr gri e hapur me sensor drita, sensor shiu, pilot automatik, drita mjergull, kondicioner, 4 goma 4stinet te reja, xhama dhe pasqyra elektrike, autoradio mp3, mundesi per impiant gazi, ne gjendje mekanike dhe gjenerike shum te mire, tapeceri e paster. Cmimi 2500€ pak i diskutushem.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 13 August 2020