Bookmark This

2012' Citroen C3

€12,000
Report This Ad!
  • 2012 Citroen C3 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 30000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Red

Shitet citroen c3, kambio automatike, motor 1.2 benzine puretec, versioni me full per kete model. Makina eshte blere prane koncesionarit te citroen, me kilometrazh 0 , dhe aktualisht ka 34.000 km. Sherbimiet periodike jane kryer prane citroen. Start&stop. Makina eshte me siguracion kasko deri ne fund te nentorit 2020. Cmimi 12.000 euro.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 20 October 2020