Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Citroen C3

€2,200
5 photos
Age: 17 years
Mileage: 205000 km
Displacement: 1400 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Blue

Citroen C3 1.4 benzine versioni EXCLUSIVE e vitit 2006 me 5 marsha ne super gjendje me cdo sherbim te kryer perfshi rripin e motorrit.Makina eshte ne gjendje shume te mire me 214529km origjinale,me kolaudim te vlefshem per 2 vite,goma te reja,3 celsa.Eshte shume e mbajtur si ne gjendje motorrike dhe xhenerike.
Opsionet:
-versioni EXCLUSIVE
-fener kseno
-xhami par optik
-mbyllje me pult
-xhama te zinj
-sensore parkimi
-pasqyra elektrike
-pilot automatik
-klima
-kompiuter bordi
-kasetofon CD,USB,AUX
-xhama elektrik
-tapiceria comfort
-targe me perzgjedhje
Makinae ndodhet ne Durres
Eshte shume e paster sic duket e ne foto
Cmimi 2200euro diskutushem

  • 069Show phone
  • Kokomani
  • Durres
  • 10 March 2023
Support Ukraine