Bookmark This

2009' Citroen C1

€3,500
Report This Ad!
  • 2009 Citroen C1 in Kavaje, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Red

Shitet Citroën C1 1.0 Benzine e sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2009–129Mije KM origjinale me liber sherbimi Dhe TUV Gjerman!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic sensore shiu Kondicioner (funksional) ESP (sistem antirreshkitjes)Kasetofon me CD player MP3 USB AUX ABS sistem frenimi Antifurt origjinal me alarm goma 90% etj Makina eshte ne gjendje te shkelqyer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078 & 0698252222

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 2 May 2021