2009' Citroen C-Crosser photo #1
2009' Citroen C-Crosser photo #2
2009' Citroen C-Crosser photo #3
2009' Citroen C-Crosser photo #4
2009' Citroen C-Crosser photo #5
2009' Citroen C-Crosser photo #6
6 photos

2009' Citroen C-Crosser

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,500
Published 11 June 2024ID: 6zmSmp

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 15 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2009' Citroen C-Crosser

Citroen C-Crosser 4x4(Zvicra)
✔️Motorr 2.2 Nafte 156Hp
( Motorri dhe pjeset njesoj si mitsubishi outlander)
❌Super i shpejt Konsumi Mesatar 7L
✔️4X4 plus Bllokues Diferenciali
✔️Viti 2009
✔️Kambio Manuale 6+R
✔️Km Origjinale 190Mij
‼️Super Full‼️
✔️7 Vende
✔️Sedilje Lekure ( Elektrike+Ngrohje )
✔️Navi Origjinal me kamera parkimi
✔️Sensor Parkimi Fabrike
✔️Fener intelegjent
✔️Larje Feneresh
✔️Xhama te zinj origjinal Fabrike
✔️Klima Tronic
✔️Komanda ne timon
✔️Limitator shpejtesie
✔️Disqe sportive 18
✔️Goma te reja
✔️Kit Freksioni i ri
✔️Sapo Targuar Letrat deri ne prill 2025
✔️Cmimi 6500€
✔️Me ndrrim ka cmim tjeter

Support Ukraine