Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Chevrolet Captiva

€5,200
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 100000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet chevrolet captiva 1.9 nafte 100 mij km gjendje shum te mire motorrike gjenerike dhe kamjo. 6+1 vende. Kamjo automat. Full opsion. Goma te reja. Dokumentat e paguara deri fund korrikut 2023 kualidimi dy vjet. Cmimi 5200 euro.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 5 March 2023
Support Ukraine