Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Chevrolet Captiva

€5,200
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet chevrolet captiva 1.9 nafte 100 mij km gjendje shum te mire motorrike gjenerike dhe kamjo. 6+1 vende. Kamjo automat. Full opsion. Goma te reja. Dokumentat e paguara deri fund korrikut 2023 kualidimi dy vjet. Cmimi 5200 euro.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 5 Mars 2023
Support Ukraine