2010' BMW X6 photo #1
2010' BMW X6 photo #2
2010' BMW X6 photo #3
2010' BMW X6 photo #4
2010' BMW X6 photo #5
2010' BMW X6 photo #6
6 photos

2010' BMW X6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€14,300
Published 19 June 2024ID: YsEJ5y

Information from the owner

Body: Hatchback
Age: 14 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2010' BMW X6

BMW X6 xDrive 35d Sportpaket
Germany Edition 🇩🇪 (E ardhur nga Europa)
Motorr 3.0 Nafte 286hp (Pa takse lluksi)
Viti 11.2009
204.000 mij km origjinale me te drejte kontrolli
Sport Package (sediljet, timoni dhe sistemi i amortizimit sport)
Active Steering
Individual Roof-lining (tavan i zi)
Sedilje me memorje M,1,2.
Lights Package
Pilot automatik (me sistem frenimi)
Sensor Shiu
Sensor Parkimi (Para/Mbrapa)
Kamera Mbrapa
Navi i madh me DVD / BT / AUX
Buton Start/Stop
Xhamat Me nuance Origjinal
Disqe R19 Origjinal (2 te gjere, 2 te ngushte)
4 Goma Michelin Run Flat
Bagazh me Buton
Pasqyrat me palosje
Xhamat e zinj origjinal + leje per 5 vite
Te gjitha sherbimet e bera vaj filtra , ferrota tambure, gomina etj.
Makina eshte e mbajtur per merak,
e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj.
E sapo targuar me letrat e paguara per 1 vit kolaudim per 2 vite.
Shitet ose nderrohet.

Support Ukraine