2009' BMW X6 photo #1
2009' BMW X6 photo #2
2009' BMW X6 photo #3
2009' BMW X6 photo #4
2009' BMW X6 photo #5
2009' BMW X6 photo #6
6 photos

2009' BMW X6

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€11,500
Published 1 June 2024ID: reagw6

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2009' BMW X6

SHITET OSE NDERROHET 0695517677 per arsye emigrimi Bmw X6 3.5i (3.0) Benzin Facelift Automat Tip Tronic F1 ne timon
208 mij kilometra origjinale te verifikueshme
Letra te paguara Ndezja Start/Stop
Kamer parkimi Sensor Parkimi
Goma te reja 100% Disqe Alumini
E paster ne pamje vizuale Drita auto xsenon-bixseno
Sallon lekure
Sedilje elektrike dhe me memorje
Panoram
Navigator Dvd 6 Cd Cd player, Aux, Usb Komanda ne timon Klima digitale me 2 zona Pasqyra elektrike+antiverbuese Pasqyra me palosje abs esp airbag mbyllje qendrore Xhama elektrik etj Xhama te zinj para dhe mrapa

Support Ukraine