Bookmark This

2009' BMW X6

€16,500
Report This Ad!
  • 2009 BMW X6 in Tirane, Albania
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

BMW X6-3.5 Diesel , Viti Prodhimit 2009 me 191.000 km , e sapo ardhur , me dogan te paguar , gati per targa , sensor parkimi , kamer parkimi , sallon lekure vishnje , sedilje elektrike , disqe alumini , goma te reja , drita kseno , bi kseno , navigator , cd player , bagazhier , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi—16.500 Euro I Diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363–Viber—WhatsAp--Facebook---Erjon AutoInstagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 9 December 2020