Bookmark This

2009' BMW X6

€18,500
Report This Ad!
  • 2009 BMW X6 in Elbasan, Albania
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicra. Makina esht full options dhe me te gjitha sherbimet e sapo bera plus disqe goma te sapovendosura. Jan ber te gjitha krahet gominat dhe vaj filtra te motorrit dhe te kambios. Me liber sherbimi i gjith historiku nga 0 klm deri ne 245 mij aktuale. Makina disponon dyer bagazh me buton e thithje. Ngrohje timoni kilometrazh ne xham sendile individuale me ngrohje ftohje masazh. Muzika eshte logic 7. Dritat e gjata i ka automatike. Shume e shpejte 286 hp. Cmimi 18500 euro i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 10 October 2020