Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' BMW X5

€30,900
2015' BMW X5 photo #1
2015' BMW X5 photo #2
2015' BMW X5 photo #3
2015' BMW X5 photo #4
2015' BMW X5 photo #5
2015' BMW X5 photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET BMW X5 3.5d
M-PACKAGE ORGJINAL FABRIKE VITI 2015 SUPER SUPER FULL
Makina esht versioni me full i mundshem i ktij modeli , sapo ka ardhur nga jasht me 168 mij km orgjinale me garanci ,
Makina disponon cdo opsion te mundshem te ketij modeli
-3.5 Nafte TwinPower Turbo Pa taks lluksi
-168 mij km orgjinale me garanci
-Viti 2015
-Tavan xhami panoramik
-Distronic plus(frenon kur ke makin para dhe mban distancen )
-Paralajmerim kur i afrohesh makines para
-Lane asist ( Dridhet timoni kur kalon vizat e bardha )
-Blind spot detection ( te paralajmeron qe mos te parakalosh kur ke makin afer)
-Pedestrian warning(paralajmeron dhe frenon kur del njeriu para )
-Dyer me thithje
-Sendilje me ftohje
-ECO PRO ( fiket ne trafik per te ulur konsumin e karburantit )
-Kamjo automatike 8G
-Marsha F1 +/- ne timon
-BMW Drive select (perzgjedh nje nga karakteristikat e makine , SPORT+, SPORT , COMFORT , ECO PRO qe ndryshojne konsumin e makines , performancen e makines , suspensionin dhe kohen e nderrimit te marshave )
-Kamera 360* grad
-Kilometrazh ne xham
-Sensor parkimi (shfaqet makina ne ekran)
-Sensor shiu
-Sensor dritash
-KeyLess Go ( Hapje dhe mbyllje e makines me celes ne xhep , dhe ndezje pa perdorur fare celsin )
-Auto Hold ( mban frenat vet ne trafik dhe malore)
-Kompjuter bordi multifunksional
-ConnectedDrive ( lidhesh online me koncesionarin e bmw )
-Sistem multimedia me ekran t madh ( CD , AUX , BLUETOOTH , USB , RADIO , Bagazhier me 6 CD , dhe shum opsione t tjera )
-Sendilje me ftohje
-Sendilje me ngrohje para
-Sendile me ngrohje mbrapa
-Sendlje elektrike me levizje dhe memorje
-Sendilje me zgjatje
-Timon me levizje elektrike dhe memorje
-Timon me ngrohje
-Hapje mbyllje e bagazhit me buton
-Fener me laser ( angel eyes ) orginal BMW ndricimi esht i gjith led dhe xeno
-Xhama te zinj orgjinal
-Perde ansore
-Disqe 20inc M competion me goma te reja 2022 Pirelli sapovena
Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove dhe kontroll ku te deshironi , Nuk ka nevoji per asgj esht me e vecanta per llojin e vet
SHITET ME CMIMIN 30900€/ MUNDESI NDERRIMI / ME NDERRIM CMIMI NDRYSHON

  • 069Show phone
  • Fier
  • 28 April 2023
Support Ukraine