Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' BMW X5

€32,000
2014' BMW X5 photo #1
2014' BMW X5 photo #2
2014' BMW X5 photo #3
2014' BMW X5 photo #4
2014' BMW X5 photo #5
2014' BMW X5 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 9 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

🔱 Bmw X5 M 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 3.5
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2015
🔹️Cmimi 》 32.000€

🔹️Pershkrimi 》
Bmw X5 3.5xd M Packet me dogane te paguar dhe e targuar. Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike, sherbimet e bera, goma te reja, pa takse luksi dhe aktualisht ka 205.000 kilometra Origjinale. Makina eshte e versionit fullfull, panoramike, timon M me vlere 4000 euro, sensore dhe kamera parkimi, head up display, blind spot, line assist, sedilje comfort luxury me memorie me ngrohje fryrje cfryrje,klima 4 zona, interior light, distronic, xhama te zinj, keyless go, etj etj... Mundesi nderrimi
💠

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 11 December 2023
Support Ukraine