2014' BMW X5 photo #1
2014' BMW X5 photo #2
2014' BMW X5 photo #3
2014' BMW X5 photo #4
2014' BMW X5 photo #5
2014' BMW X5 photo #6
6 photos

2014' BMW X5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€27,500
Published 7 April 2024ID: CUIhcG

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2014' BMW X5

2014 BMW X5 35d 🔥M Packet🔥
- Motorri 35 Nafte 2998cc pa takse luksi
- M Pakete brenda dhe jashte
- 190 mije km te certifikuar
- Interior lekure ngjyre kafe
- Ambient lightning
- Kamera dhe sensore parkimi
- Tavan xhami panoramik
- Fenere dhe stopa LED
- Disqe M me goma te reja
- Sedile me ngrohje dhe memorje
- xDrive 4x4
Cdo sherbim i bere e gatshme per cdo kontroll
CMIMI: 27,500€

Support Ukraine