Report This Ad!
Bookmark This

2011' BMW X5

€10,000
2011 BMW X5 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet bmw X5 X Drive 50i Twin turbo Lok M originale viti 2011 super full panoramik hapet pa cels dhe ndizet pa cels ne xhep dyert me thithje tapicerie e bardh dhe me masazhe sendile me ngrohje para dhe mbrapa xhamat originale te zinj plus perde mbrapa te bmw. marshe 8g me kamera tek pasqyrat dhe mbrapa.Eshte dhen past qeramik.Klm originale 150.9 mij originale me garaanci.sapo e targuar. 10000€ Per pak dit.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 23 June 2021