Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' BMW X5

€12,000
2011' BMW X5 photo #1
2011' BMW X5 photo #2
2011' BMW X5 photo #3
2011' BMW X5 photo #4
2011' BMW X5 photo #5
2011' BMW X5 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Bmw x5 35D 330 kuaj
Viti prodhimi: 2011
Forca motorike: 3.0 twin turbo
Karburanti: Nafte
Kilometra: 270.000
Vendodhja: Tirane
Start-Stop
Keyless
Full Panoram
Ngrohje para mbrapa
Ngrohje Timoni
Sendilie me memorie
Auto hold
Sensor parkimi + kamer
Kamera 360 grade
Pasqyra me palosje
Bagazh me buton
Sensor shiu
Sensor dritash
E ardhur nga Kanadaja
Makina ka 330 kuaj fuqi . Super e shpejt dhe e sigurt
Cmimi: 12000€ i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 26 January 2024
Support Ukraine