Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' BMW X5

€11,800
2010' BMW X5 photo #1
2010' BMW X5 photo #2
2010' BMW X5 photo #3
2010' BMW X5 photo #4
2010' BMW X5 photo #5
2010' BMW X5 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

BMW X5 Xdrive 35d (model E70)
- 3.0 Nafte (pa taks lluksi)
- Viti 2009-2010
- Tavan xhami Panoramik
- 200.000 KM
- Sensor shiu
- Sensor dritash
- Sensor parkimi
- Kamera parkimi
- Automatike (Comfort, Sport, Tronic +/-)
- Butona tek timoni
- Pilot automatik
- Makina ofron luks, prezencë, komoditet dhe adrenaline
- Start/Stop (ndezje/fikje)
- AUTO HOLD i mban frenat vet ne trafik
- Pasqyra me palosje elektrike
- Pasqyra me memorje
- Klima dixhitale 2zonale
- Bordi tregon makinën, dinamikën e saj, referencat, konsumin, statusin, etj
- Sistem Multimedia me ekran te madh, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, Navigation, Music Register, Bluetooth, Video, DVD
- Interiori ngjyrë e zeze, me sendile lekure
- Sendile me levizje elektrike
- Sendile me memorje
- Sendilet me fryrje-shfryrje
- Sendilet me ngrohje
- 7 vendeshe (6+1)
- Timon me levizje elektrike dhe memorje
- Timon me ngrohje
- Kroskot me detaje druri origjinal
- Fenerë me rrathë (angel eyes) origjinal BMW
- Stopat e pasem Led model 2012
- Ndricimi është i gjithi Xeon dhe Led
- Hapje-mbyllje e bagazhit me buton
- Xhama te zinj
- Disqe 19" , me goma te reja 100%
- Dokumenta Shqiptare te paguara per 1 vit, bashke me Siguracion, Kolaudim per 2 vite!
- Makina eshte ne gjendje te shkeqlyer, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per c’do lloj prove!
11.800 EURO

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 25 April 2023
Support Ukraine