Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' BMW X5

€11,500
2010' BMW X5 photo #1
2010' BMW X5 photo #2
2010' BMW X5 photo #3
2010' BMW X5 photo #4
2010' BMW X5 photo #5
2010' BMW X5 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

⚜️BMW X5 3.5D xDrive 2010 panorame full OKAZION⚜️
♦️Vit prodhimi 2010
♦️260 mije km origjinale
♦️Kamio automatike
♦️Motorr 3.5 nafte pa takse luksi
♦️Full panorame
♦️Komanda ne timon
♦️Tapiceri lekure
♦️Navi bluetooth aux
♦️Disqe alumini M
♦️Letra te paguara per 2 vite
♦️Xhama te zinj me leje per 5 vite
🔈Vaj, filtra dhe ferrota te saponderruara
🔈Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove!
❗11500 EURO❗

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 4 November 2023
Support Ukraine