Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' BMW X5

€11,500
2009' BMW X5 photo #1
2009' BMW X5 photo #2
2009' BMW X5 photo #3
2009' BMW X5 photo #4
2009' BMW X5 photo #5
5 photos
Age: 14 years
Mileage: 180000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shes BMW X5 3.0 Benzine-Gaz shume ekonomike . Eshte makine personale e kam mbajtur per qef i kam hedhur me shume se 6 mije euro dhe shte mbledhur sikur ka dale nga fabrika mund ta kontrolloni tek BMW ose ku te doni. Makina eshte full keyless entry me touch dyert haoja dhe mbyllja ndizet me celsa ne xhep start&stop, full panorama sedilje me ngrohje memorje stopat look 2013 dhe shume extra te tjera. E shes se kam dy makina te tjera nuk e shes per hall . Kjo makine ska lidhje fare me makinat e tjera ne treg nuk ka nevoje per asgje . Cmimi 11500 euro i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 November 2023
Support Ukraine