Bookmark This

2009' BMW X5

€11,900
Report This Ad!
  • 2009 BMW X5 in Elbasan, Albania
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET X5 E 2009 BENZIN-GAS .MAKINA ESHTE FULL.TAVAN PANORAMIK,IMJANTI I GAZIT I SAPO MONTUAR (STAG) 1300 EURO 2 VJET GARANCI.DOKUMENTA PER NJE VIT ,SENDILJE ELEKRIKE ME NGROHJE FTOHJE,TIMON I LEVIZSHEM ELEKTRIK ME NGROHJE ,XHAMI I PARE ESHTE LEJLA,HAPJE ME SHENJE GISHTI ,NDEZJA ME CELES NE XHEP, DISQE X6 KANE KUSHTUAR (1500 EURO),NDEZJE STAR -STOP,SHKALLE ANESORE , KLIMA BI ZONA,KOMPJUTER BORDI ,PASQYRA ME MBYLLJE ,MAKINA ESHTE ME AMORTIZATOR JO ME JASTIK AJRI ,GOMA 100%,IMPJANT MUZIKE ORIGJINAL ,ETJERA . KONSUMI ESHTE MINIMAL NE LLOJIN E VET .MAKINA ESHTE E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE . NUK NDRROHET . CMIMI ESHTE 12500 EURO I DISKUTUESHEM .

  • 068Show phone
  • Elbasan
  • 10 April 2021