2009' BMW X5 photo #1
2009' BMW X5 photo #2
2009' BMW X5 photo #3
2009' BMW X5 photo #4
2009' BMW X5 photo #5
2009' BMW X5 photo #6
6 photos

2009' BMW X5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,900
Published 27 April 2024ID: Szeg8d

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2009' BMW X5

✅BMW X5
✅Motorri 3.0 (aspirato) benzine gaz
✅Impjanti stag
✅Viti prodhimit 2009 i dal ne qarkullim ne 2010
✅Kilometra 219.000 origjinale me te drejte kontrolli
✅Start and stop
✅Tapiceri kafe e paster
✅Full panorama
✅Sensor dhe kamer parkimi
✅Ekran i madh
✅Xhama elektrik
✅Klima
✅Sensor shiu
✅Auto hold
✅Targe e perzgjedhur
✅Makina esht me letra te paguara, ne super gjendje e gatshme per tu kontrrolluar te mekaniku juaj i besuar
🏷️Çmimi 8900€ i diskutushem

Support Ukraine