Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' BMW X5

€10,000
2009' BMW X5 photo #1
2009' BMW X5 photo #2
2009' BMW X5 photo #3
2009' BMW X5 photo #4
2009' BMW X5 photo #5
2009' BMW X5 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 14 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

🔴 BMW X5 Ⓜ️ PACKAGE 🔴
SHITET
• 》BMW X5
/// LOOK M PLATINUM
• 》X-Drive 3.5
• 》Diesel/Nafte
• 》Pa takse lluksi
• 》Viti prodhimit dhjetor 2009
• 》Xhama te zinj Mbrapa
• 》Kilometra 227.000 origjinale
• 》Sherbime te kryera
• 》Disqe 19 Orgjinal Ⓜ️
• 》Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual + -
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Pasqyra me palosje antiverbuese me xham me ngrohje
•》 Hapje bagazhi me pult dhe me buton nga brenda
• 》Dritat Inteligjente 12000 K
• 》Fenere me larje automatike
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Timon lekure multifunksional+ Ngrohje
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike+Ngrohje
• 》Baxha xhami panoramike
• 》Navigator te madh
• 》Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• 》Sistem muzike Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor shiu
• 》Sensor drite
• 》Sensor Gomash
• 》Sistem Hold Start
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike
•》 Ngjyra Blu Super Perl perfekte me shkelqim si e re e veçante ne llojin e vet
• 》Makina eshte shume e mbajtur cdo sherbim i bere ne kohe vin dhe fotot e blerjes ne Kanada
🔴 Cmimi 10000 € i Diskutueshem🔴
Telefon Whatsap

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 20 December 2023
Support Ukraine