2009' BMW X5 photo #1
2009' BMW X5 photo #2
2009' BMW X5 photo #3
2009' BMW X5 photo #4
2009' BMW X5 photo #5
2009' BMW X5 photo #6
6 photos

2009' BMW X5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,300
Published 10 May 2024ID: 2h05Se

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2009' BMW X5

Shes bmw X5 e vitit 2009 3.0 i Xdrive me impiant gazi lovato dhe punon 100%gaz. Makina ka tapiceri lekure ngjyre kafe me nxemje sediliesh dhe me memorje ,shume te rehatshme ,ka feneret xeno bi xeno dhe qe levizin sipas kthesave,tavanin e ka full panoram,amortizimin e ka sport komfort qe e ndryshon me buton nuk ka jastek ajri, eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike,me letra te pagume dhe me 211000 kilometra.

Support Ukraine