Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' BMW X5

€8,900
2008' BMW X5 photo #1
2008' BMW X5 photo #2
2008' BMW X5 photo #3
2008' BMW X5 photo #4
2008' BMW X5 photo #5
2008' BMW X5 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 16 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet BMW X5 viti 2008 motorr 3.5 Nafte shume e shpejte kambjo Automatike me 178.000 km origjinale ne gjendje super te mire me te gjitha dokumentat e paguara.
Makina disponon: Timon multifunksional me komanda, Timon me levizje elektrike, Pilot automatik, Navigator i madh, Bluetooth AUX MP3, Autohold, Tapiceri lekure ngjyre kafe, Sedilje full elektrike me memorje, Sensore parkimi para dhe mbrapa, Fenere inteligjente kthehen sipas timonit, Drita BiXenon, Disqe R19 me goma 90%, Xhama te zi origjinal.
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me cdo sherbim te bere mund ta kontrolloni ku te deshironi.
Cmimi 8900 Euro
Me nderrim ka cmim tjeter.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 22 January 2024
Support Ukraine