Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' BMW X5

€8,500
2008' BMW X5 photo #1
2008' BMW X5 photo #2
2008' BMW X5 photo #3
2008' BMW X5 photo #4
2008' BMW X5 photo #5
2008' BMW X5 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 15 years
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina bmw X5 e prodhimit Dhjetor 2008 , makina ne gjendje shum te mire me tapiceri lekure dhe te rregullt , me sherbime te kryera me impiant gazi me garanci 5 vjecare , letrat deri ne tetor 2023 te paguara. Ndizet start-stop, sendilje me memorie dhe ngrohje, pasqyrat me palosje, xhamat e pasme ngjyre e zezë origjinale, full panoramike.
Cmimi pak i diskutushem !

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 24 April 2023
Support Ukraine