Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' BMW X5

€9,900
2008' BMW X5 photo #1
2008' BMW X5 photo #2
2008' BMW X5 photo #3
2008' BMW X5 photo #4
2008' BMW X5 photo #5
2008' BMW X5 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

- Shitet BMW X5 3.0d x-drive E70
-🇨🇭Swiss Quality🇨🇭
- Makina eshte importuar nga Zvicra, pervec cilesise garanton edhe siguri
- 3.0 Nafte
- 6+1 vende
- 200 000 km (konfirmuar nga BMW ZVICËR)
- Taksa, kolaudim, siguracion deri në Nentor 2023
- 4 goma vere 90% te reja me disqe 19, te gjera mbrapa (disqe të vitit 2017)
- 4 goma dimri 90% te reja me disqe 18 (disqe me ngjyre e zeze)
- Ngjyre e makinës, gri
- Automatike (Comfort, Sport, Tronic +/-)
- Kjo X5 ofron prezence dhe komoditet
- Start/Stop
- Klima bizonale
- Sendile me ngrohje
- Pasqyra me palosje
- Computer bordi, CD, AUX, USB, Radio, Blutooth
- Tapiceria lëkurë ngjyrë e zezë shume e pastër
- Sensor shiu, fenerë xenon
- Xhama te errët 90% (me çertifikate 5-vjeçare)
- Gjendje motorike, xhenerike optimale dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim shtese (me libër servisi)
- 3 celesa funksionale BMW
-🇨🇭Swiss Quality🇨🇭qe garanton llojin me te mire te makinave
- Mundesi ndërrimi

Cmimi 9 900

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 24 August 2023
Support Ukraine