Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' BMW X5

€10,500
2008' BMW X5 photo #1
2008' BMW X5 photo #2
2008' BMW X5 photo #3
2008' BMW X5 photo #4
2008' BMW X5 photo #5
2008' BMW X5 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Bmw X5
Motor 3.0 Benzin
Kambio Automat
Viti 2008
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
FULL OPSION Panoram
Impjant Gazi Prins
Ekran Modeli Bmw X5 2014
Cmimi I Diskutushem
Mundesi Nderrimi

Support Ukraine