2013' BMW X3 photo #1
2013' BMW X3 photo #2
2013' BMW X3 photo #3
2013' BMW X3 photo #4
2013' BMW X3 photo #5
2013' BMW X3 photo #6
6 photos

2013' BMW X3

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,500
Published 2 July 2024ID: yaDopz

Information from the owner

Body: Sedan
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2013' BMW X3

✅ Motorr 2.0 Nafte
✅ Viti 2013
✅198 000 KM
✅ Kambio Automatike
✅ NAVI/CD/DVD/RADIO/BLUETOOTH/USB/AUX
✅ Komanda ne timon
✅ Klima Bizonale
✅ Sendile elektrike me ngrohje
✅ START/STOP
✅ KEYLESS GO
✅ Auto Hold
✅ Klima Bizonale
✅ Sensor SHIU&DRITE
✅ Sensor Parkimi para dhe mbrapa
✅ Kamer Parkimi
✅ Baxho Xhami
✅ Pasqyra Antiverbuse me Palosje
✅ Tapiceri shume e paster
❇️ Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike,xhenerike dhe estetike e gateshme ta kontrolloni te mekaniku juaj i besuar.
👉 Cmimi 10 500€ ( i diskutushem )

Support Ukraine