Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' BMW X3

€13,000
2012' BMW X3 photo #1
2012' BMW X3 photo #2
2012' BMW X3 photo #3
2012' BMW X3 photo #4
2012' BMW X3 photo #5
2012' BMW X3 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 110000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

* E paisur me impiant gazi(shume ekonomike)
* BMW X3 X-Drive 28i viti 2012
* Benzin +LPG gaz (2960cc - pa taksë luksi)
* Makina ështe e zhdoganuar dhe targuar.
* Kambio Automatike + 8 speed(marshe) manual
* Sallon Lekure Ngjyre e zezë
* Tavan Xhami Panoramik me Hapje
* Start Stop Buton
* Klima Tronik Bi Zona(me dy zona ftohje)
* Sedilie me rregullim pozicioni elektrik
* 2 pozicione memorie dhe me ngrohje
* Timoni Multifunksional me Ngrohje
* Adjustim sipas mases tuaj trupore
* Komandim me butona dhe voice commands
* I-drive sistem , bmw original audio sistem, radio, cd , usb ,aux ,Bluetooth conection.
* Xhama hapje mbyllje elektrike me butona por edhe me pult
* Tavan panoramik me hapje .
* Dera e bagazhit me hapje elektrike me pult dhe buton
* Pasqyra elektrike me palosje dhe smart pozition kur ecën mbrapa.
* Xhama te erët Mbrapa Origjinal
*118000 mil+, origjinale me çertifikate shoqeruese nga vendi i origjines .
* Mjeti ofron shume opsione te tjera teknike ,konfort ,komoditet dhe mbi te gjitha siguri ne udhetim

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 16 October 2023
Support Ukraine