Report This Ad!
Bookmark This

2008' BMW X3

€7,900
  • 2008 BMW X3 in Tirane, Albania
  • 2008 BMW X3 in Tirane, Albania - 2
  • 2008 BMW X3 in Tirane, Albania - 3
  • 2008 BMW X3 in Tirane, Albania - 4
  • 2008 BMW X3 in Tirane, Albania - 5
  • 2008 BMW X3 in Tirane, Albania - 6
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2008, 4x4, tavan panoramik, klima, navigator, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+bagazher+tel, sensore parkimi para+mbrapa, goma te reja, drita auto, pilot automat, liber sherbimi bmw etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NUK BEJME NDERRIME

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 24 September 2021