Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' BMW M4

€25,000
2015' BMW M4 photo #1
2015' BMW M4 photo #2
2015' BMW M4 photo #3
2015' BMW M4 photo #4
2015' BMW M4 photo #5
2015' BMW M4 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 8 years
Mileage: 80000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Black

BMW M4 Viti 2015,
Taksa Siguracion te Paguara per 1 VIT,
Kolaudim per 2 Vite,
Keyless Entry - Makina hapet dhe mbyllet vetem me nje prekje te dorezes,
Tavan me Fiber Karboni,
M Driver's Package,
Ngjyra e ZEZE (Black Pearl),
Fenere LED Bi-Xenon Angel Eyes Automatik me orientim sipas kthesave,
Drita te Gjata Automatike,
Klima 4 Zonale me Filter Karboni,
Sedilje M Lekure te Kuqe me Fryrje, Memorie, Elektrike dhe Ngrohje,
Xhama Elektrik dhe Jeshil (çlodhes per syrin),
Goma te REJA 4-STINET me Disqe M 19" te gjere mbrapa,
Ferrota TE REJA me Ajrosje,
Stopa me shirita LED,
4 Marmita CHROME me Zhurme Sportive,
Sensor Parkimi Para-Mbrapa me Kamera 360 grade,
E sapoardhur nga Gjermania me Kolaudim Gjerman TÜV,
BodyKit M,
16 Bokse Harman Kardon Logic7 me Amplifikator Bass Boosted,
Tavan I ZI,
Tapiceri Lekure me veshje Karboni,
Super e paster dhe e pagervishtur si jashte dhe brenda,
Kroskot i veshur me Fiber Karboni,
Ambient Lighting LED me Ngjyre Te Kuqe,
Mbeshtetese Krahu Lekure,
Pasqyra Elektrike me Mbyllje,
Sensor Presioni Gomash,
Hapje bagazhi me Buton,
Kambio Manuale me 6-Marshe dhe freksion Sportiv,
Frena Dore Mekanike,
Navigator i Madh me Bluetooth CD DVD AUX dhe Hartat e Shqiperise ne 3D,
Timon M Elektrik me komanda, ngrohje, ulje-ngritje dhe 3 opsione: Comfort, Sport dhe Sport Plus,
Sistem Amortizimi me 3 opsione:Comfort, Sport dhe Sport Plus,
Pedal Gazi me 3 opsione: Efficient, Sport dhe Sport Plus,
Dynamic Stability Control - Anti-Rreshkitje,
Motorr 3.0 Biturbo 2979cc nuk e kap taksa e lluksit me 431 Kuaj fuqi super i shpejte dhe ekonomik fale teknologjise Start&Stop e cila fiket ne trafik,
Head up display- Kilometrazhi shfaqet ne xhamin e makines,
Start&Stop-Ndezje me Buton,
85.000 KM ORIGJINALE,
Makina monitoron Tabelat e shpejtesise,
Front End Collision Warning- Makina frenon automatikisht ne rast rreziku aksidenti,
Pedestrian Alert - Makina monitoron kalimtaret ne rruge,
Lane departure warning-makina monitoron nderrimin e korsise,
Mbyllje Qendrore,
Kompjuter Bordi,
Pilot automatik,
Fshirese me sensor automatik,
Limitator Shpejtesie,
NUK NDERROHET!!

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 18 November 2023
Support Ukraine