Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2018' BMW 740

€62,000
7 photos
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 134000 km
Displacement: 2987 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

New Entry ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 740d Xdrive Look M
✔ Viti: 2018
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 134.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese:
• 3.0 Diesel pa taks luksi 320HP
• Full Extra
• Start Stop
• Keyless go
• Distronic
• Eco Pro (fiket ndizet ne semafor)
• Head up Display
• Kamera 360°
• Ndizet dhe Parkohet me çeles
• Timon me ngrohje dhe elektrik
• 4 sedilje me ngrohje-ftohje, memorie
• Perde me buton
• Fener Lazer
• Auto hold
• Sensor Shiu/Dritash
• 3 Çelesa
• 4 Goma te reja Pirelli
• Disqe 20
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
✔ Cmimi: 62.000€ Me nderrim ka cmim tjeter
✔ Telefon: +355692497771

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 8 February 2022