Bookmark This

2011' BMW 740

€16,000
Report This Ad!
  • 2011 BMW 740 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

✏ BMW 740 SUPER FULL ✏ 2998 NAFTE ( PA TAKS LUKSI ) ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI 2011✏OPSIONET -KEY LES GO- START STOP-MBYLLET HAPET ME SHENJ GISHTI CELS NE XHEP- BAGAZH ME BUTON - AUTO HOLD-DYERT ME THITHJE-TAVAN PANORAMIK - DRITA KSENO BIKSENO KTHEHEM SIPAS KTHESAVE - KLIMA BIZONALE NE GJENDJE SUPER -RIMESO DRRU ARRE- LIMITATOR SHPEJTESIE-NAVI- TIMON MULTIFUNKSIONAL+NGROHJE TIMONI-KOMANDA NE TIMON+ MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKURE- SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIKE THYERJE FRYRJE CFRYRJE + THYERJE+ NGROHJE PARA MBRAPA - XHAMAT E ZINJ PLUS PERDE ELEKTRIKE- SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - DIGITAL DISQE ALUMINI PLUS 4 GOMA TE REJA PILOT - MAKINA KA DY CELSA DHE SHUM OPSIONE TE TJERA .... ✏MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE TE ZGJEDHURA 003 ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VITE ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE...Cmimi ==> 18000 euro okazion✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM. => autoandii

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 13 October 2020