Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2020' BMW 730

€58,000
2020' BMW 730 photo #1
2020' BMW 730 photo #2
2020' BMW 730 photo #3
2020' BMW 730 photo #4
2020' BMW 730 photo #5
2020' BMW 730 photo #6
6 photos
Age: 4 years
Mileage: 100000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET OSE NDERROHET
MARKA: BMW
MODELI: 730Li
MOTORR 3.0 4 PISTONA 195KW 265HP
KAMBIO AUTOMATIKE
VITI:2020
LENDA DJEGSE: BENZIN
KONSUMI: QYTET 6L/100KM LINJE 4.2L/100KM KOMBINUAR 5.4L/100KM
DYER ME TITHJE
PERDE ME BUTON ORIGJINALE TEK DYERT XHAMI MBRAPA DHE PANORAMA SIPER
XHAMA TE ZINJE ME LEJE PER 5 VJET
M PACKET
CARBON CORE
ENGINE START STOP NDEZJE ME BUTON
ECO FIKET N SEMAROR
HAPET MBYLLET E CELES NE XHEP
SEDILJE ME MEMORJE
FENER LED ADAPTIVE
PARKOHET ME PULT
NDIZET ME PULT
KILOMETRAZH NE XHAM
SISTEMI I MUZIKES HARMAN KARDON
PANORAM
DRITA AMBJENTI  ME NGJYRA TE NDRYSHME
KONTROLL KLIMASH ME 4 ZONA
KAMERA 360°
SENSOR PARKIMI
NIGHT VISION
GOMAT TE 4 TE REJA MICHELIN PILOT SPORT 4 ZP 95%
VAJ FILTRA TE SAPO NDERUARA
MAKINA ESHTE ME DOGAN DHE LETRA TE PRERA PER NJE VIT
CMIMI I DISKUTUESHEM ME CASH
ME NDERRIM KA CMIM TJETER

  • 069Show phone
  • Fier
  • 31 March 2024
Support Ukraine