Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2019' BMW 730

€48,500
2019' BMW 730 photo #1
2019' BMW 730 photo #2
2019' BMW 730 photo #3
2019' BMW 730 photo #4
2019' BMW 730 photo #5
5 photos
Age: 4 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Seria 7 730 lungo nafte xdrive M Paket (pa nderrim)
Dritat Laser
Night Vision
Sistemi Audio Bowers&Wilkins me drita
Panorama Sky lounge me drita
Ngrohje ftohje para mbrapa
Sedilje Individual duket ne foto
Te gjitha opsionet e sigurise
Goma te reja dhe vaj filtra sapo te nderruar
Super gjendje dhe full option
Ju lutem telefonata serioze dhe nuk pranoj nderrime

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 21 October 2023
Support Ukraine