Report This Ad!
Bookmark This

2008' BMW 730

€7,900
  • 2008 BMW 730 in Shkoder, Albania
  • 2008 BMW 730 in Shkoder, Albania - 2
  • 2008 BMW 730 in Shkoder, Albania - 3
  • 2008 BMW 730 in Shkoder, Albania - 4
  • 2008 BMW 730 in Shkoder, Albania - 5
  • 2008 BMW 730 in Shkoder, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Tapiceri lekure e bardhe Sedilje me memorie, fryrje, cfryrje Timon me levizje automatike Bord kompjuteri me Navi, CD, DVD, Aux, Bloetooth Dopio klima dixhitale para dhe pas, Drita LED ambienti me ngjyre te kuqe, Sediljet prapa me levizje Marshe F1 ne timon Drita xenon, Bi-xenon, Full Led Xhama te zinj para dhe pas gati per liçense, Goma te reja, disqe 18’ Makina ka 3 çelesa origjinal te fabrikes Eshte shume e mbajtur si brenda dhe jashte Vaj dhe filtra saponderruara Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim Cmimi i diskutueshem Mundesi nderrimi me makine nafte

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 16 October 2021