Bookmark This

2007' BMW 730

€7,500
Report This Ad!
  • 2007 BMW 730 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shes bmw 730d viti 2007 me 218.000km origjinale makina ka 2 vjet ne shqiperi me gjdo sherbim te kryer ne kohe me 3 celsa fabrike me baxha sendilje me thyerje me nxemje shum te pastra xhama te zinj me licens per 3 vite sensor para mbrapa ndezje start stop ganxh rimorkimi e shum opsjone tjera. Makina esht super e paster dhe shum e mbajtur shitet per arsye su me duhet fuoristrad. Cmimi me cash 7500€ me ndrrim 9000€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 18 February 2021