Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' BMW 730

€6,800
6 photos
Body: Hatchback
Age: 16 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

BMW e65 730D Individuale e vitit 10/2007 pa tax luksi
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
Shume e paster si nga brenda dhe jashte, pa ndryshk ose kalbezime.
E ardhur nga gjermania ne rruge tokesore para 8 muajsh.
Makina eshte shume e mirembajtur dhe me sherbimet e kryera.
Ka keto opsione:
Navi,bluetooth,telefon. etj..
Sensor dritash , sensor shiu
Sedilje me ngrofje + perthyerje etj.
Klima me dy zona,
Bagazh me thithje,
Xeno bi xeno inteligjente
Sensor parkimi para/ mbrapa
Baxha
Dokumenta te paguara, xhama te zi mbrapa etj...
Mund ta kontrolloni ku te deshironi.
Cmimi i diskutueshem .

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 5 February 2023
Support Ukraine