Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' BMW 535

€12,800
2011' BMW 535 photo #1
2011' BMW 535 photo #2
2011' BMW 535 photo #3
2011' BMW 535 photo #4
2011' BMW 535 photo #5
2011' BMW 535 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

BMW 535iXDrive TwinTurbo (F10) 142000 km
- Vit prodhimi 2011
- Kambio automat 8G
- Motorr 3.0 Benzine
- 2 Turbo (twin power turbo)
- Fuqia motorrike 306 HP
- M-Sport fabrike
- Goma te reja
- Sensor parkimi para/pas me tregues n ekran
- Sensor shiu/dritash
- Kompiuter bordi
- Sendile elektrike me memorie
- Sendile me ngrohje
- Sendile me fryerje dhe palosje ne shpine
- Tavan i zi
- Kokat e sendileve te levizshme
- Klimatronik AC Bizonale
- Navigador GPS
- CD Player/ MP3/AUX/Memory card
- Bluetooth Phone/audio
- Start/Stop Engine
- Sistem drejtimi Sport/Comfort
- Frena elektrik
- Auto Hold

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 22 October 2023
Support Ukraine