Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' BMW 535

€6,500
3 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

6500€ BMW 535 biturbo DIZEL LUK M ORIGJINAL FABRIKE.(pa taks luksi)MAKINA ESHTE 22.11.2008.MAKINA KA NGJYRE TE ZEZ ME SHKELQIM.NUK KA ASNJE GERVISHTJE.DHE KA KM ORIGJINALE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI.NDEZJE ME ANE TE SHENJES SE GISHTIT START/STOP.KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMINI DHE ME NUANCE DRURI ORIGJINALE TE FABRIKES E BERE ME POROSI EXTRA.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI .ME EKRAN TE MADH.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19.DRITAT BIKSENON.TAPICERI LEKURE E ZEZ..LETRAT E PRERA DERI.ME NDERRIM KA CMIM TJETER—FACEBOOK—INSTAGRAM—AUTO EUROPA

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 April 2022