Bookmark This

2010' BMW 530

€13,900
Report This Ad!
  • 2010 BMW 530 in Fier, Albania
Body: Sedan
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina e vitit 2010 me 166.000km origjinale dhe letra te paguara per nje vit. Sherbime te sapo kryera vaj , filtra , tamburo ferrota , goma te reja etj. Posedon shume opsione si fenere xeno bixeno + led, sedilje full elektrike me memorie, klima bizonale , kamer mbrapa , sensore parkimi , marsha ne timon f1 dhe leve marshi sport , kambio automatike 8g , pilot automatik , navigator update , AUX USB , bagazhier 6 cd , pasqyra me mbyllje elektrike , Start+Stop , dyer me thithje , perde dhe xhama origjinal etj. Cmimi i diskutueshem 067 53 09 133

  • 067Show phone
  • Fier
  • 19 October 2020