Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' BMW 530

€15,300
2010' BMW 530 photo #1
2010' BMW 530 photo #2
2010' BMW 530 photo #3
2010' BMW 530 photo #4
4 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

BMW SERIA 5 F10
Forca Motorrike: 3.0
Xhama te zinj para - mbrapa ne leje
Nuk e kap taksa luksit
Karburanti: Nafte
Kambio: Automatike 9G(8+1)
200mij km
Marsha ne timon F1
Baxho xhami
Drita Xeno-bixeno
Head up display
Sedilje Eletrike me ngrohje
NAVIGATOR I MADH
Radio - CD - Aux - Bluetooth
Cruise Control
Start - Stop Engine
Keyless go
Klima Bi-Zonale
Komanda ne Timon
Sensor parkimi origjinal para dhe pas
Sensor Shiu
Disqe: 20 origjinale te bmw me gome pirelli te reja
MAKINA NE GJENDJE PERFEKTE ESTETIKE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. SAPO I JAN BER TE GJITHA SHERBIMET, nuk ka nevoje per asnje gje
Vaj- filtra, vaj kambio te sapondruara
E ardhur nga Gjermania
6 muaj qe eshte targuar ,
Cmimi 15300 i diskutueshem ( mundesi ndrrimi golf5,6)

Support Ukraine