Report This Ad!
Bookmark This

2008' BMW 530

€7,900
  • 2008 BMW 530 in Tirane, Albania
  • 2008 BMW 530 in Tirane, Albania - 2
  • 2008 BMW 530 in Tirane, Albania - 3
  • 2008 BMW 530 in Tirane, Albania - 4
  • 2008 BMW 530 in Tirane, Albania - 5
  • 2008 BMW 530 in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

BMW 530 XD, ALL ROAD. Kanbio automatike ZF(Joy Stick). Kilometra 174 mije te verifikueshme tek BMW. Gjendja e makines mjaft e mire. Navigator Kartografik. Tapiceri lekuee e zeze ne gjendje perfekte. Xhama te pasem te erresuar. Sensore parkimi para dhe mbrapa. Dy celesa. E sapoardhur nga Italia(Pistoia) me dogane te paguar gati per targim. Me te gjitha sherbimet e kryera, perfshire dhe vaj filtra.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 4 January 2022