Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' BMW 530

€5,800
2005' BMW 530 photo #1
2005' BMW 530 photo #2
2005' BMW 530 photo #3
2005' BMW 530 photo #4
2005' BMW 530 photo #5
2005' BMW 530 photo #6
6 photos
Expired
3Β months, 1Β week ago
Age: 18 years
Mileage: 300000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

BMW SERIA 5 530D
* ALL BLACK 😎
* LOOK M
* MOTORR 3.0 NAFTE
* KAMIO AUTOMAT
* DISJE 18' M-PERFORMANCE
* LETRA TE SAPOPAGUARA PER 1 VIT TAKSA+SIGURACION πŸ˜‰
* KOALIDIM 2 VJECAR πŸ™ˆ
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,E PASTER DHE SHUME E SHPEJT 😱...
CMIMI 5800 € i diskutueshem
VETEM TELEFONATA SERIOZE

Support Ukraine