Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' BMW 528

€12,900
2012' BMW 528 photo #1
2012' BMW 528 photo #2
2012' BMW 528 photo #3
2012' BMW 528 photo #4
2012' BMW 528 photo #5
2012' BMW 528 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

BMW 528 XI Benzine(2.0) , Viti Prodhimit 2012, me 177.000 km , sallon lekure , sendilje me ngrohje , drita kseno bikseno, stopa me led , disqe alumini , baxha xhami , ndezje me START-STOP , klima tronik , komando ne timon , komera parkimi , sensore parkimi , sensor dritash , sensor shiu , makina e sapo ardhur nga kanadaja gati per targa , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi- Euro I Diskutueshem Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 14 January 2024
Support Ukraine