Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' BMW 528

€12,200
2012' BMW 528 photo #1
2012' BMW 528 photo #2
2012' BMW 528 photo #3
2012' BMW 528 photo #4
2012' BMW 528 photo #5
2012' BMW 528 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE
CMIMI: I DISKUTUSHEM

VITI 2012
MOTOR 3.0 BENZIN (PA TAKS LUKSI)(Motorr i thjeshte pa turbo)
M5-POWER LOOK
240.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
MARMITA ME ZHUREM
DVD VIDEO
SEDILJE ME MEMORIE
SEDILJE ME NGROHJE
KROSKOT ME QEPJE
SENSOR PARKIMI
START/STOP
KEYLESS GO
NDEZJE ME GISHT
DVD VIDEO
XHAMA TE ZINJ
NGJYR E ZEZE
SUPER E PASTER 100%
FENNERET BIXENON& FULL LED
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA
PERDE ORIGJINALE
HAPJE MBYLLJE ME GISHT
KAMBIO AUTOMATIKE
AUTO HOLD
SALLON LEKURE PANA ME QEPJE
PILOT AUTOMATIK
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMAT ELEKTRIK
PASQYRA ELEKTRIKE
GOMA AKULL TE REJA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
AIRBAG
SRS
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH
SD CARD
AUX
NAVIGATOR
KLIMA BIZONALE
KOMPJUTER BORDI
SENSOR SHIU DHE DRITASH
MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

  • 069Show phone
  • Fier
  • 27 August 2023
Support Ukraine