Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' BMW 528

€11,900
2012' BMW 528 photo #1
2012' BMW 528 photo #2
2012' BMW 528 photo #3
2012' BMW 528 photo #4
2012' BMW 528 photo #5
2012' BMW 528 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Beige

Përshkrimi:
FULL OPSION
BMW Seria5 523 Look M
Viti:2012
Benzin: Mbane gaz100% .
Kilometra :204395 Origjinale
Ndezie me Buton Start-Stop
Sensor parkimi para/pas
Pasqyrat Elektrike + Palosje
Bagazhi hapet mbyllet me pult.
baxha xhami
Sendilje me ngrohje
Sendilje Elektrike + Memorie
Interuo Bezh Lekure Perfekte
Navigator Kompjuter Bordi
CD + Aux + Bluetooth + USB
Timon Memory
Komanda ne Timon
Klima me 2 zona
Limitor Shpejtesie
Sensor Shiu -Drite
Fenerat me Lupa qe kthehen sipas timonit
FULL LED
Mbyllje qendrore
Xhama te zi para dhe pas me Leje per (4 Vite 2026) + letrat e paguara 29,12,2023
Cmimi: (i diskutushem) 11900€ cel.0696335331. Whatsapp
Pranojm dhe Ndrime me ndrim 13000€

  • 069Show phone
  • Fier
  • 10 May 2023
Support Ukraine