Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' BMW 528

€8,800
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Bmw 2009 Benzine/Gas(ne leje),Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe estetike.Nuk ka nevoj per asgje.Impjanti i gazit LOVATO me vlere 1200 euro shenuar dhe ne leje qarkullimi.Makina eshte e mbajtur per qejf me te gjitha sherbimet e bera si vaj filtra.dokumenta te paguara deri ne tetor 2023 etj.Eshte ne gjendje perfekte,full ne llojin e vet
OPSIONET
-Sensor Shiu
-Sistem dritash Autotomatikisht
-Sensor Parkimi para dhe mbrapa
-Ngjyre blu perl me nuanca ashtu si duket dhe ne foto.
-Baxha Xhami
-Sistem alarmi
-Hapje dhe mbyllje me shenj gishti
-Ndezje me buton Start/STOP
-Sallon meshine bezh dhe shume e paster
-Sedilje elektrike me memorje dhe me ngrohje
-Timon elektrik i levizshem dhe me ngrohje
-Pilot automatik
-Fener angel eyer me rrath led inteligjent
-FenerKseno-Bikseno
-Stopa Led
-Kambio AUTOMAT 7G/TRONIC
- Xhama te zinj me Certifikat
-Pasqyra elektrike me palosje antiverbuse dhe zmadhim objekti
-Disqe alumini origjinal M nr 18 me goma te reja me vlere 1000 euro.

CMIMI : 8800€

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 9 March 2023
Support Ukraine