Report This Ad!
Bookmark This

2009' BMW 528

€8,000
 • 2009 BMW 528 in Durres, Albania
 • 2009 BMW 528 in Durres, Albania - 2
 • 2009 BMW 528 in Durres, Albania - 3
 • 2009 BMW 528 in Durres, Albania - 4
 • 2009 BMW 528 in Durres, Albania - 5
 • 2009 BMW 528 in Durres, Albania - 6
 • 2009 BMW 528 in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 223000 km
Displacement: 2987 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW 528i Xdrive 4x4
✔ Viti: 2009
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Benzin
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 223.000
✔ Ngjyra: Blu e erret
✔ Opsionet shtese: Motor 3.0 Benzin, behet me gas 100% me impiant nga 600€, Look M, steptronik, marmita sportive me zhurm, amortizator sport me rregjistrim, xenon, sedilje dhe timon me ngrohje, sallon i paster lekure, goma te reja, ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 8000€ (nuk nderrohet)
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 7 December 2021