Bookmark This

2009' BMW 528

€8,500
Report This Ad!
  • 2009 BMW 528 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

BMW seria 5 528i Benzine , (e pershtatshme per impiant gazi) Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sendilje me ngrohje dhe me memorie,navi i madh , stopa me led , disqe alumini, goma te reja, baxha xhami , ndezje me START-STOP , klima tronik , komando ne timon , sensor dritash , sensor shiu , makina e sapo ardhur nga amerika, me targa te sapo prera , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje Perfekte motorrike dhe xhenerike.. Cmimi-8500 € Cel-0699744430 viber—WhatsAp. Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim. Bmw 530 , Bmw 525 530i Bmw 528

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 21 September 2020